Загальна кількість переглядів сторінки

середа, 24 квітня 2013 р.

Люди мають жити в чистій країні

20 квітня 2013 року з 11.00 до 14.00 в м. Новомосковську (Дніпропетровська область) у зоні відпочинку «острів» відбулася екологічна акція «За чисте довкілля».

Організатори заходу: громадський рух «Лелека» (Новомосковський осередок).

Кількість волонтерів – близько 40 осіб
Учасники акції:
- члени громадського руху Лелека (Новомосковський осередок)
- козаки з «Січового полку» (м. Новомосковськ)
- Небайдужі жителі міста Новомосковськ
Наша мета – покращити якість життя простими діями. Ми не схвалюємо вчинки тих, хто смітить у парках та на вулицях, але на цьому не зупиняємось. Ми готові власноруч зробити наше місто чистішим.

В ході акції нам вдалося перетворити засмічений клаптик землі на прекрасну зону для відпочинку.
Серед прибраного сміття : поліетиленові пакети, обгортки від кондитерських виробів, пластикові та скляні пляшки.
Загалом було зібрано біля 50 мішків сміття.

Середній вік учасників 20 років, але були й пенсіонери, котрі незважаючи на свій вік відгукнулися на нашу пропозицію.
Також, хто був на нашому заході, міг побачити Назара Олеговича, котрому лише 11 років. Ця молода людина прийшла сама, без будь-якого супроводу.


«Тепер мама буде мною пишатись», - Назар Олегович, 11 років

Хотілося б щоб більшість батьків виховувала своїх дітей як Назара, в нього була можливість піти на відкриття спортмайданчика, а він обрав прибирання.

І обов'язково хваліть їх, для них це дуже важливо.

Перед початком самого процесу прибирання учасники отримали рукавички та мішки і прослухали необхідну інформацію по техніці безпеки під час прибирання.

На території знаходилися ємкості з питною водою у вільному користуванні. Учасники заходу були забезпечені засобами гігієни (мило), у координаторів були медикаменти на непередбачені випадки.

Особлива подяка козакам, котрі зробили наше прибирання яскравішим та смачнішим, завдяки своїй формі та смачному чаю і справжньому кулешу.

Хочемо подякувати всіх жителів Новомосковська, котрі відгукнулися на наше оголошення та прийшли на прибирання. Коли ми запитали чи потрібно ще організовувати подібні заходи, то люди відповідали «так», тому будемо обов'язково слідкувати за ситуацією, а коли виникне потреба – знову організуємо подібну акцію.
На жаль, кілька днів після акції показали, що існує низка проблем навколо екологічного стану міста, тому – тема не закрита. Далі буде.


Більше деталей зможете побачити на відео :


Артур Литвиненко,
член координаційної ради
ГР «Лелека»


Матеріали по темі:Немає коментарів:

Дописати коментар