Загальна кількість переглядів сторінки

ГР "Лелека"

Політика

Спочатку вони тебе не помічають,
потім — сміються над тобою,
після цього — борються з тобою.
Потім ти перемагаєш.
Махатма Ганді
Програма громадсько-патріотичного руху «Лелека» (проект) 
    

      Країна, де поля заростають лісом і бур’янами, а громадяни їдять імпортовану неякісну, генетично модифіковану їжу. Країна, що стоїть на колінах, випрошуючи то російський газ, то кредити МВФ. Це – моя і твоя Україна. Ми займаємо перше місце в Європі по кількості повій на душу населення, серед «лідерів» по пияцтву, наркоманії, туберкульозу. Наші громадяни змушені заробляти на життя за межами України, в країні мільйони безробітних, а нам вже кажуть про необхідність завезення з-за кордону робочої сили. Вихідці з інших регіонів мають замінити скоро нас, тому що ми українці вимираємо. У нас немає правосуддя, армія перебуває в занедбаному стані. Так відбувається тому, що у нас немає української влади. 70% майна в Україні належить десятку сімей олігархів. Їхні інтереси представляє і відстоює недолугий маріонетковий режим, який смикають за нитки з Москви, Брюсселя і Вашингтону. Самостійно цей режим здатен лише обдирати нас за допомогою податків, комунальних платежів і високих, встановлених монопольно, цін. Йому залишилось ще продати кращі в світі чорноземи – це остаточно позбавить нас навіть надії на достойне життя. Ми не повинні цього допустити!


       Враховуючи, що процеси знищення державності і самих основ життєдіяльності Української Нації набули великої швидкості і все більше прискорюються, зволікати далі неможливо. Для повалення кланово-олігархічного режиму, що піклується виключно про свої кишені, для приведення до влади в Україні патріотів, необхідно мати відповідний інструмент. В цих конкретних історичних умовах, при відсутності масової патріотичної партії, ним може стати лише широкий громадсько-патріотичний рух. Цей рух повинен мати ясну для переважної більшості громадян мету, об’єднати Націю навколо глибинних цінностей, спільних для мертвих, живих і ненароджених поколінь українців. Саме тому, закликаючи українців взяти участь у цьому русі ми згадуємо про оберіг українців –  Лелеку. У древні часи Лелека був тотемним символом українців.  Цей птах живе у всіх регіонах України і об’єднує нас навколо єдиної мети – відродження Української Нації. Відродження демографічного, культурного, економічного, політичного. Першим кроком до відродження мають стати докорінні зміни в економіці, адже якщо всі свої думки людина спрямовує на те, як вижити тут і зараз, то на духовний розвиток залишається замало сил і коштів.

     Лелека високо літає, тому наша мета – велика Україна, що є світовим лідером в економіці, культурі, медицині, освіті. Ще до повалення режиму ми маємо провести обговорення з цих питань та підготувати відповідні державні програми для їх невідкладного впровадження.

      Як би високо не літав лелека, він неодмінно сідає на землю. Земля – основа нашого життя, Божий дар. Перетворювати її в товар, тим більше продавати її іноземцям – гріх перед Богом і наступними поколіннями українців. Тому земля має належати всім громадянам України. Хто хоче хазяйнувати на землі, зможе взяти її в довгострокову оренду у держави.
                                 
       Існувало повір’я, що Лелека приносить немовлят. Одним з основних завдань руху «Лелека» є злам негативних тенденцій в демографічній ситуації в Україні. Підтримка молодої сім’ї, захист материнства і дитинства повинні бути реалізовані у відповідних державних програмах. Одним з пріоритетів має стати програма будівництва житла для молодих сімей, так щоб кожна сім’я відразу після весілля могла переїхати в нове житло, побудоване державою. Таким житлом має стати не менш ніж сучасні чотирикімнатні квартира або будинок.

      Лелека вчить своїх дітей літати, а не плазувати. Повинна бути проведена реформа освіти, як необхідна умова успішних економічних перетворень. Українська освіта повинна готувати до успішної діяльності вільних молодих громадян, а не людей, які здатні лише загортати гамбургери, не напівграмотних безробітних.

     Лелека нищить гадів і всіляку нечисть. Приклади багатьох країн, зокрема і наших сусідів показують нам шлях до дієвого реформування судів, правоохоронних органів, державного управління і самоврядування. Першочерговим завданням громадсько-політичного руху «Лелека» є подолання корупції і злочинності, в тому числі – і нелегальної міграції.

      Відлітаючи в теплі краї Лелека обов’язково повертається додому. Повернення додому всіх «заробітчан» є необхідною умовою успіху реформування країни. Дати людям роботу і достойні умови життя – стратегічна мета держави.

     Лелека завжди боронить своє гніздо від зазіхань. Будівництво Збройних Сил, озброєних сучасним озброєнням українського виробництва має захистити від зовнішніх зазіхань мирну працю країни.

 Об’єднавшись навколо цих принципів – ми переможемо!
Хай допоможе нам в цьому Бог!

Немає коментарів:

Дописати коментар