Загальна кількість переглядів сторінки

вівторок, 13 серпня 2013 р.

У Дніпропетровську вийшли на протест сліпі

У Дніпропетровську протестують сліпі, бо опинились за крок до втрати роботи, повідомляє кореспондент ТСН.

Адже підприємство УТОС, де працюють майже півтори сотні людей з вадами зору, позбавили податкових пільг.

Люди скаржаться: Кабінет Міністрів, попри обіцянки, так і не затвердив спеціальну постанову. Згідно з нею, такі підприємства не сплачують податок на додану вартість, на прибуток та за землю.

Робітники з вадами зору пояснюють, що якщо працюватимуть на загальних умовах, доведеться закрити виробництво.

На їхньому підприємстві випускають продукцію для залізниці, будівельні матеріали та електротехніку. Сьогодні вони зупинили верстати на годину, протестуючи проти пільгового тягаря.

Лише за липень дніпропетровське підприємство нарахувало податків та штрафів на понад 220 тис. грн.

"Підприємство це зупиниться, зарплати у людей не буде. І як би ми не хотіли, як би ми не тримали, підприємство обкладуть штрафними санкціями і просто-напросто заберуть", - впевнений директор дніпропетровського підприємства УТОС Сергій Кит.

Працівники підприємства бояться, що у разі закриття підприємства залишаться замкненими у чотирьох стінах, ще й втративши і той невеликий заробіток, що мають.

"Це буде трагедія і для підприємства, і для мене особисто тому, що я буду сидіти вдома в чотирьох стінах. І цю тисячу, яку я заробляю, я не отримаю", - обурена працівниця підприємства Лідія Федякова.

"Гідну роботу я тільки тут міг знайти, і якщо закриється це підприємство, я більше не зможу знайти роботу. фактично залишуся без засобів до існування", - додає інший працівник підприємства Андрій Карпухан.

На 14 серпня запланована загальноукраїнська акція протесту сліпих у Києві.
Джерело : ТСН

Немає коментарів:

Дописати коментар