Загальна кількість переглядів сторінки

понеділок, 6 травня 2013 р.

Шахтаря, який забив до смерті ґвалтівника, виправдав суд.

Суд Красноармійська вирішив долю шахтаря, який, рятуючи 20-річну дівчину від зґвалтування, вбив злочинця.

За перевищення самооборони йому загрожувало до 2 років в'язниці, але за рятівника заступився трудовий колектив копальні, де він працює.

38-річного гірника звинувачували у перевищенні меж необхідної самооборони. Він рятував сусідку від ґвалтівника, але не розрахував сили і вбив його. Усі його колеги підписалися, що готові взяти обвинувачуваного на поруки. Державний обвинувач клопотання гірників підтримав. Каже, що убивство при запобіганні злочину класифікується як нетяжке.

Для суду ці докази виявились переконливими і Едуарда Кавуна звільняють від кримінальної відповідальності за умови, якщо він не буде ухилятися від заходів виховного характеру і не буде порушувати громадського порядку.

За три місяці після інциденту Едуард став місцевою знаменитістю. Його упізнають чи не всі жителі Красноармійська. Єдина, кого обурило рішення суду, — це мати убитого чоловіка. Задовго до виправдувального вироку Едуард Кавун отримав нагороду від Служби порятунку. Каже, що до останнього сподівався, що носитиме її на волі. А про свій вчинок не пошкодував жодного разу.


Джерело :http://zbroya.info/uk/blog/743_na-donechchini-shakhtaria-iakii-zabiv-do-smerti-gvaltivnika-vipravdav-sud/

Немає коментарів:

Дописати коментар